Almflieger Gerlosstein
Uniek uitzicht vanuit vogelperspectief

Liefhebbers van actie komen hier niets tekort: de Almflieger Gerlosstein, een uitbreiding van de Flying Fox, biedt alle Arena-gasten nog meer plezier, actie en een ongeëvenaard uitzicht vanuit vogelperspectief. De Almflieger loopt over 4 routes met een lengte van maximaal 738 m en suist met een maximumsnelheid van 50 km/u over het Gerlosstein-gebied. U gaat omhoog met de Gerlossteinbahn, direct bij het bergstation vindt u de ingang naar de Almflieger. Er zijn elke dag verschillende rondleidingen met gids over de Almflieger.

Registratie en informatie bij de Gerlosstein-kabelbaan/Arena-gids: Tel. 0043/(0)664/44 19 283 maak a.u.b. vooraf een afspraak!

Openingstijden & tarieven zomer 2021

OpeningstijdenRondleidingen dagelijks rond
26.06. - 19.09.202109.15 uur | 10.45 uur | 13.15 uur | 14.45 uur
TarievenVolwassenenJeugd*Kind**
met Zillertal Activcard€ 37,20€ 33,50€ 26,00
zonder Zillertal Activcard***€ 44,00€ 39,60€ 30,80

*Jeugd: 2002 - 2005/ **Kind: 2006- 2014/ *** incl. noodzakelijke rit omhoog/omlaag

Vervoersvoorwaarden

  • Minimumgewicht: 40 kg
  • Maximumgewicht: 120 kg
  • Kinderen tot 10 jaar alleen in gezelschap van een wettelijke voogd
  • Kinderen tot 14 jaar alleen in gezelschap van een begeleider van 16 jaar of ouder
  • Vereiste: geen hoogtevrees!
  • Uitrusting voor het gebruik van de Almflieger is beschikbaar
  • Sportkleding en stevige schoenen vereist

Feiten over de Almflieger

FeitenLijn 1Lijn 2Lijn 3Lijn 4
Hoogte beginpunt1.6391.8361.8091.706
Hoogte eindpunt1.6151.8081.7101.654
Lengte (m)169208738371
Hoogteverschil (m)24289952
Helling14%14%14%14%
Max. afstand tot de grond (m)11296432
Max. Snelheid50 km/u50 km/u50 km/u50 km/u

Alpenparadijs Gerlosstein

Onder het motto “Terug naar de bron” zijn er veel nieuwe attracties te ontdekken op de Erlebnisberg Gerlosstein in Hainzenberg. Op het themapad “Almpromenade” kunt u op liefdevol vormgegeven informatieborden veel wetenswaardigheden te weten komen over de geschiedenis en cultuur van het Zillertal. Op de stations wordt bijvoorbeeld de spannende legende van de heks van de Gerlosstein verteld, komt u te weten wat het steenschaap met de Zillertaler Doggln te maken heeft, en wordt duidelijk hoe ontzettend belangrijk muziek altijd voor het langste Tiroolse zijdal is geweest. Veel interactieve elementen maken het pad ook spannend voor kinderen, zodat zelfs de jongste bergliefhebbers de ongeveer een uur durende wandeling met gemak kunnen voltooien. Tip: speel het wereldberoemde kerstliedje “Stille Nacht, Heilige Nacht” met de klokken of draai aan de hoorn van het stenen schaap en kijk wat er gebeurt! Aan het einde van de Almpromenade wordt u beloond met een fantastisch uitzicht op de omliggende bergen vanaf de Almtribüne, de rustplek boven het Zillertal.

Print@Home-voucher kopen

Doe uw geliefden tijd in de Zillertal Arena cadeau. Met onze exclusieve Erlebnisgutschein (belevenisbon) voor de Almflieger Gerlosstein verrast u uw vrienden en familie met een onvergetelijk geluksmoment in de Zillertal Arena.

Meer info

jouw nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang elke maand de beste tips over de Zillertal Arena, actuele aanbiedingen, evenementen en nog veel meer.